Kurumsal

TEKNİK FORKSER İŞ MAKİNELERİ SERVİS VE TİCARET LTD ŞTİ olarak 2002 yılından bu yana taşıma, istifleme makineleri ve diğer yardımcı ekipmanların satış ve servis işini yapmaktayız.

Ülkemizde bulunan demir çelikten gıdaya, plastikten, otomotiv sektörüne kadar taşıma ve istifleme yapan her sektörün ihtiyacını karşılayabilecek ürün ve hizmet, deneyimli servis ve satış kadromuz ile en hızlı ve uygun şartlarda müşterilerimize sunmaktayız.

Uzun yıllara dayanan satış ve servis tecrübemizle müşterilerimizin taşıma ve istifleme konusundaki problemlerine ve ihtiyaçlarına hızlı ve verimli çözümler üretmekte ve müşterilerimize güvenilir bir iş ortağı olmaktayız.

HEDEFİMİZ

Faaliyet gösterdiğimiz her yıldan edindiğimiz tecrübelerimizi, çağımızın getirdiği teknolojiler ve yeniliklerle birleştirerek çalışkan kadromuzu her zaman genç, eğitimli, donanımlı, bilinçli ve dinamik tutup müşterilerimiz ile sağlıklı ve uzun soluklu çalışmalar yaparak sektörde hak ettiği yerde sağlam temeller üzerinde büyüyerek uzun seneler hizmet verebilmektir.